Forum
2200 godina je.Mi smo prezivjeli nuklearne bombe koje su padale)Moramo opet izgraditi zajednicu i obnoviti svijet.
Na islandu i u Kanadi je radijacija najveca.U nekim dijelovima Afrike skoro da je nestala radijacija i tamo je najsigurnije.
Mozemo koristiti ostatke i njima se sluziti.
Prijava:
Ime:
Prezime:
Dob:
Drzava:
20. listopad 2017
Ime:William
Prezime:Jay
Dob:32
Drzava:Engleska
20. listopad 2017
William zivi na jednoj livadi pored sume,na livadi ima dosta ostataka i na izgled smeca.
Probudio se ujutro u svom podrumu,obukao cizme i jaknu i izasao napolje.
Bilo je hladno,hladnije nego inace.Pogledao je termometar.Bilo je -4 stepena.
Odlucio je ostati unutra i upaliti grijanje koje je sam izumio.
Hodajuci podrumom nasao je knjigu o elektronici koju je ostavio na polici prije 10 godina.
20. listopad 2017
Ime:Nathan
Prezime;Collins
Dob:29
Drzava:Francuska
20. listopad 2017
Procitao je neke dijelove i saznao kako se pomocu struje mogu napraviti razni uredjaji za odasiljanje i primanje signala(komuniciranje).
20. listopad 2017
Nasao je neku kutiju sa rupicama,saznao je po slikama iz knjige da je to radio.Probao je uhvatiti signal
20. listopad 2017
Antena je bila smrznuta.Stavio ju je pokraj radijatora da se odmrzne i otisao napolje.Padao je gust snijeg i vijetar je duhao tako jako da ga je bacio unutra i zalupio vrata.
:''Čudno,obicno je toplo u ovo doba dana,a i prolece je,ne bi trebao padati snijeg''
20. listopad 2017
Ime: Petar
Prezime: Ivanov
Dob: 30
Drzava: Rusija
20. listopad 2017
Nisam mislio šuma kao zelenilo i to nego kao drva posvuda,gdje je nekad bila šuma.A zastitu cu staviti.
20. listopad 2017
Uzeo sam neku staru masku protiv radijacije i oklopno odijelo i izasao napolje da vidim jeli prestala oluja.Nije vise padao snijeg,ali je bilo jos vise hladno.Isao sam po ostacima i uocio nesto sto mi je otac prije opisivao,rekao je da se zove biciklo.Uzeo sam ga i nosio dok sam jos trazio.Zatim sam se sapleo o nesto.Vratio sam se nazad i vidio da je to pruga.Mislio sam da mogu biciklo da pretvorim u mašinu da ide po pruzi i da mozda nadjem nekoga.
21. listopad 2017
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg