Eh,svaki put kada uđem u svađu ili vidim svađu između Directionera i hejtera,vidim izvlake koje su tako jadne na strani Directionera,kao:

-Vi ste samo ljubomorni na njihov uspijeh u životu!-Hejteri hejtaju,njih mrze i njima se ne sviđa njihova muzika,ako bih trebao biti ljubomoran na uspijeh ljudi u životu,onda bih trebao biti ljubomoran na Hitlera!
-Ali oni si pomogli mnogima u Africi,vode svoje fanove na izlete,staju da autograme daju itd..-Misliš da je iskreno njih toliko briga za fanove?Svako može stati dati autogram,ali veće zvijezde od njih nemaju vremena,oni vjerovatno nettebaju ništa toliko raditi jer nemaju šta raditi nego visiti na netu i sjediti kod kuće -.-
-*Uvreda*-Uvrijeđujete nas jer nemate šta reći u dvoju odbranu.
-Donijet ću armiju Directionera!-5 minuta kasnije,donesete troje ljudi....

Ima ih par suoer Directionera kao Mimran,Harry's girl_ i Hemus,ali ima i gorih kao Directioner 35 i Horan's girl.

Počnite svađu imam ja podršku,y i ako je ne dobijem,sam se mogu boriti sa riječima.

PS:izvinite ako ima gramatičkih grešaka,na tabletu sam ovo pisao...
18. kolovoz 2013
u234452
u234452
Hvala ti,ali nisi trebao praviti ovu temu.(NE BIH POČINJALA SVAĐU)
18. kolovoz 2013
Uredu,ali moram,imam svoje razloge...
18. kolovoz 2013
....
18. kolovoz 2013
neda mi se sad čitat ogroman tekst
18. kolovoz 2013
u224512
u224512
ne znaš čitat ogroman tekst*
18. kolovoz 2013
svi to mogu i ja nisam idiot ko ti da niš neznam i neda mi se čitat ogromini tekst ledeni idiote i ti si primaitivan
18. kolovoz 2013
u224512
u224512
Primaitivan?Hmmmm,zanimljivo,"pristojni"...
18. kolovoz 2013
hvala
18. kolovoz 2013
u257204
u257204
......................................................................................................-.-......
18. kolovoz 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg