Forum
Pišite neke viceve za koje mislite da su najbolji,ali bez kopije naravno i da je logičan. Ne smiju biti prosti u lošem smislu,ali u smislu zezanja mogu.
SRETNO SVIMA
07. srpanj 2016
Piše luđak pismo, dolazi doktor pa ga upita:
- Kome pišeš pismo?
Luđak:
- Sebi.
Doktor:
- Pa šta piše?
Luđak:
- Ne znam, nisam ga još dobio!
08. srpanj 2016
Šta je reko Steve Jobs na samrti?
- iBok
08. srpanj 2016

08. srpanj 2016
star crack
08. srpanj 2016
Star Wars ,
09. srpanj 2016
._.
fuck offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
09. srpanj 2016
ko je ovaj pekinezer s očima?
09. srpanj 2016
Who knows?
10. srpanj 2016
._.
tata ti pekinezer
22. srpanj 2016
._.
*otac
22. srpanj 2016
nick ti je ko kinez na šolji,centriraj se
23. srpanj 2016
._.
Little cyka
25. srpanj 2016
Razgovaraju Mujo i Sujo na klupi...Sujo rjesava krizaljku,a mujo zaspao,sujo ga probudi i upita ga:mujo,zeleno povrce?-mujo mu kaze:kupus,bajo moj.-Kaze onda haso:ne moze stati...-kaze mu mujotavi manju glavicu
01. kolovoz 2016
haha
05. kolovoz 2016
._.
cyka blyat
05. kolovoz 2016
Dosli dva lika po Pericu i pozvone na njegovu kucu. Otvori im Pericin otac. Kaze jedan lik: -Dosli smo po Pericu da igramo nogomet.
Pericin tata im odgovara: -Perica je invalid, ne moze igrat nogomet.
Likovi kazu: -Ma znamo, ali treba nam druga stativa.
05. kolovoz 2016
crni humor al
07. kolovoz 2016
ulazi pjanac u trmavaj i prolazeć kraj zgodne gospodje zastane i gleda u dekolte.Kaže ona njemu,kako ste nekulturni,sad bi vam priljepila jednu.Kaže on njoj možeš i obje što se mene tiče
07. kolovoz 2016
GOOOD ONES
22. prosinac 2016
pokuca prodavac usisavaca baki na vrata i kaze: hocete li...
prekida ga baka: nemam ja novaca, sinko!
Ma samo mala demonstracija kaze on, udje i baki na tepih istrese gomilu smeca.
ako moj usisavac ovo ne pokupi do zadnje mrvice, ja cu to pojesti, rece on.
e Boga mi hoces, meni su jucer iskljucili struju, kaze baka
30. prosinac 2016
ili:
mujo i haso sjede na klupi. mujo spava a Haso rjesava krizaljku. haso probudi Muju i kaze mu: Mujo, zeleno povrće! -Kupus odgovorti on. u krizaljku kupus ne stane pa kaze Haso: ne stane mujo kaze: stavi manju glavicu
30. prosinac 2016
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg