Forum
1. Pricaju bosanac. srbin i hrvat :kaze bosanac ja sam men pitaju ovi ma kaki men a on odgovara ja sam batmen..kaze srbin ma i ja sam men pirtaju oni a kaki si ti sada men kaze ovaj ja sam supermen i dobero sada... kaze hrvat i ja sam men a ovi se cude ma kaki si ti men kaze on ja sam nepismen

2.bio mujo u sudnici i pricaju oni nesto tamo blal bal... pita sudac mu7ju mujo odakle ti ta masnicas na oku a kasze mujo ma to me zena gadala paradajzom pita sudac njega a kako moze biti tako velika masnica kaze njemu mujo pa zato sto je paradajz bio u limenci

3. isli ivica i marica brat jabuke popne se marica po jabuku i side ona a njo ce ivica na to :marice ae ako se opet popnes dam ti bombon.popne se ona i dodu oni kuc.kaze marica mami :mama ivica mi je dao bombon zato sto sam se popela na drvo .kaze njom mama.marice ivica ti je gledao u gace dok si se penjala ai kaze marica a tko kaze da sam imala gace
29. travanj 2012
extra
30. travanj 2012
extraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!hahahahhahahahhahahhahahahahahhahahhahahahaha
01. svibanj 2012
hahahaahahah extra najbolji
05. svibanj 2012
najbolji je 3.
05. svibanj 2012
svi su odlicni
05. svibanj 2012
tnxxx
05. svibanj 2012
16. svibanj 2012
e,znan ja jedan...
nastavnica pita ivicu:
-Ivice,koje je ovo vrijeme;kupujem,kupuješ,kupuje,kupujemo...
-vrijeme....rasprodaje...?
16. svibanj 2012
preeeeeeeeee....
.
.
.
.
.
.
.
.
..