Forum
E ovako..Na samo jednom casu koji traje 45 minuta,cujemo vise od 450 odvala i gluposti..U komentar napisite najzescu odvalu na nekom casu..Ona moze biti vasa,ili od vaseg druga ili drugarice....
Prvo ja:
Jednom smo odgovarali istoriju,i moja "pametna" drugarica Jovana,na pitanje ko je osnovao geografiju i astronomiju 3000 godine pre nove ere,ona odvali:Jovan Cvijic Cvija (dobila je 1,logicno..)
Sada vi....
14. rujan 2012
Hahah...CVIJAAAA...
Okej...Da vidiimooo...Ahaha,setila sam se.
Imali smo jednom za domaci da napisemo sastav iz srpskog.Neki ucenici su naravno prepisali sa interneta.Kada smo citali sastave,jedna devojcica Andjela je citala svoj i onda je Nikola viknuo usred njenog citanja: Ima isti sastav kao ja,nastavnice!
Nastavnica je naravno shvatila da su oboje prepisali sa interneta i dobili keca...
14. rujan 2012
http://www.igre123.net/forum/tema/naj-vic/18341/ U ovoj anketi vi pisete viceve a ja ih ocjenjujem birat ce se vic dana a na kraju tjedna cu odbrati 2 nanjbolja koja idu u takmicenje za vic mjeseca.
14. rujan 2012
u69479
u69479
evo jedne,to je napravija jedan moj prijatelj iz klupe na satu hrvatskog:
mi smo pisali nešto iz hrvatskog i trebali smo nešto pepisat iz udžbenika.
i učiteljica je umjesto toga iz udžbenika na ploči napisala crte i rekla: "ja neću pisat ono iz udžbenika,ali vi oćete. ja sam stavila crte umjesto onoga iz vašeg udžbenika." poovila je to bar 10 puta. i naš "pametni" jadran (to mu je ime) umjesto teksta iz udžbenika napiše te crte. mi smo mu se smijali a učiteljica je poludila
14. rujan 2012
Nama dosla nova engleskinja i pitala kako se ko zove i kaze moj drug ,,My baby is mladen'' MI CRKLI OD SMEHA
14. rujan 2012
15. rujan 2012
u181934
u181934
ucenik iz 8 b i uciteljica iz fizike
ucenik:uciteljice imam udžbenik za ucitelje
uciteljicaa onda je to moj udžbenik ne tvoj
ucenik:nije to tvoj udžbenik nego moj
15. rujan 2012
hahahahaha slušajte ovo!!!!!!!!
moja drugarica jovana vasiljevic bila jednom u fornetiju i treba da kupi 1.jedna jana pa onda ona i ona gurne ruku sa parama i preko reda kaze DUPLI SIR!!!!!!!!!!!!!!!! svi je pogledaše i pomisliše šta ova mala viče preko reda a tu odma bijo nastavnik francuskog jezika!!!!!!!
15. rujan 2012
Dodajte me nova sam na Igrama 123.
16. rujan 2012
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg