Forum
Ovako se to radi poslatce te meni viceve i kada dobijem dvije stranice napisacu koji je najbolji.Pa onda cemo to ispocetka.

svidali ti se ova tema

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

07. veljača 2015
Kako covjek ubije pticu ? Tako sto je baci kroz prozor
07. veljača 2015
Zasto crnac nosi bijele rukavice dok jede cokoladu? Da si ne pojede prste
11. veljača 2015
zasto plavusa nosi sat na nozi? da krene u korak s vremenom

zasto plavusa kupuje bjelu boju? za crne dane

zasto plavusa baca sat kroz prozor? da vidi kako vrijeme leti
15. veljača 2015
haahhaahaha
15. veljača 2015
1.Zašto plavuša stavlja zemlju ispod televizora? Da bi imala vijesti iz zemlje.
2.Zašto plavuša drži patike u kavez? Zato što na patikama piše puma.
3.Pričaju dvije plavuše o nestanku struje i jedna kaže: "Znaš kad je nestala struja ja sam 2 sata čekala u lift" na to će druga: "Nije to ništa kad je nestala struja ja sam 2 sata stojala na pokretnim stepenicama.
4. Kako crnogorci peru auto? Jedan drži sundjer, a drugi vozi naprijed nazad.
5.Dolazi Perica kući i kaže majci: " Mama drug me pogodio bocom" mama: "Bravo sine" onda će Preica: "Aprililili nije bocom nego ciglom"
6.Kako bosanci prave kokice? Jedan drži šerpu dvojica tresu šporet.
7.Kupio Perica jedan skup i dobar motor i on ga upali i krene, pa poče vikat: "Ima li ko ovakav motor" ljudi: "Nema" on opet: "Ima li ko ovakav motor?" ljudi: "Nema" Perica opet: "Ima li ko ovakav motor" jedan čovjek: "Imam ja šta se hvališ?" Perica: "Ajde onda reci kako se gasi"
07. ožujak 2015
8. Zašto Ivica plače? Zato što mu je brat pokušao utopiti ribicu u kadi punoj vode.
07. ožujak 2015
9.Išli crnogorac hrvat i bosanac pustinjom i vide jedan potok oni podju kod potoka i tamo vide jednu zlatnu ribicu i ulove je, a ribica im kaže da ako je puste da će svakom ispuniti po jednu želju crnogorac kaže: "Ja bih da se vratim kući" ribica ga pošalje kući onda hrvat "I ja bih isto da podjem kući" ribica ga vrati kući, a bosanac će onda " Znaš meni dosadno ajd mi vrati onu dvojicu"
07. ožujak 2015
10. Takmičili se tri šišmiša ko će da popije najviše krvi podje jedan negdje i vrati se nakon 3 sata sav krvav i kaže: " Vidite onu kuću tamo" oni: "vidimo" "Epa tamo je slavlje i ja sam svima krv popio" onda podje drugi i nema ga 5 sati on dodje krvav do nogu i kaže: "Vidite onu zgradu tamo" oni: "Vidimo" "Epa ja sam tu svima krv popio" Podje i treći i nema ga 2 sata, 4 sata dodje nakon 7 sati potpuno krvav, ali potpuno i kaže: " Vidite onu banderu tamo" oni: "Vidimo" On: "Epa ja je nisam vidio"
07. ožujak 2015
10 viceva, a znam ih još ako treba.
07. ožujak 2015
netreba vise ali su vicevi najbolji od tebe
08. ožujak 2015
juhuu
08. ožujak 2015
Martina_BBC ❤
Martina_BBC ❤
Naaaajbolji viceviii umireeem
HAHAHHA
09. ožujak 2015
u357691
u357691
nje
09. ožujak 2015
Martina_BBC ❤
Martina_BBC ❤
jeeeeeeeeeeeeeee
09. ožujak 2015
znam da ste rekli da je dosta viceva od mene, ali ja bih još jedan
11.Pošo jedan čovjek kod druga na rodjendan i kad se slavlje završilo on krenu i izađe iz slavljenikove zgrade onda slavljenik vidi da je on zaboravio telefon, pa izađe na balkon i poče ga dozivat, ali on ništa.On se onda seti da ima dvogled pa podje u kuću uzme dvogled i izađe na balkon i dvogledom gleda druga pa tiho kaže:: " Milane eee Milane zaboravio si telefon"
09. ožujak 2015
ide baba ulicom i padne sa balkona
10. ožujak 2015
10. ožujak 2015
Idu dva puža i jedan je brži
10. ožujak 2015
11. ožujak 2015
Otvorila lija wc u šumi u kojoj dok obavljaš posao ide muzika. Dođe prvi dan medo i on hoće rock. Nakon što izađe kaže liji da će joj dovesti još mušterija. Idući dan doće zeko i on hoće jazz. I ista priča kaže zeko liji da će joj dovesti još mušterija. Dođe treći dan vuk ali vuk imao prolijev i njemu se žurilo pa kaže liji da pusti što god želi jer se njemu žuri. Izađe vuk nakon petnaest minuta iz vecea sav ukakan i upišan i kada ga zec i medo pitaju što se dogodilo vuk im kaže. Lija pustila himnu pa ja morao stajat.
11. ožujak 2015
12. Stoji zeka u hladu i šilji jedan kolac. Dodje lija i putia ga: " Zeko, zeko šta to radiš?" zeka: " Šiljim kolac da prebijem medveda." Miali lija " jadan zeka nezna šta radi" prolazi vuk i pita zeku: "Zeko,zeko šta to radiš" zeka:"Šiljim kolac da prebijem medveda" misli vuk: "Jadan zeka vrućina mu udarila u glavu, pa nezna šta radi." Prolazi medo i pita zeku: "Zeko,zeko šta to radiš" zeka:"Šiljim kolac i pričam gluposti"
11. ožujak 2015
hahahaha♥
13. ožujak 2015
ovo je najbolji vic stoljeca kako se zove covjek koji zivi u spilji (spiljak) a kako u šupi (šupak)
14. ožujak 2015
Dođao mali Ivica kući iz škole i kaze on ,,mama ja sam gladan ko vuk!'' servira mama stol i kaze ,,Ivice sta je bilo zar nisi rekao da si gladan ko vuk'' Jesam mama al kad si ti vidila vuka da jede mahune !!
14. ožujak 2015
Masni vic

Ide baba putom i nosi kilu masti
14. ožujak 2015
ti stvarno nemas smisao humora
14. ožujak 2015
Oces jos jedan masniji?
Ide baba putom nosi dvije kile masti
14. ožujak 2015
ide mujo i haso helihopterom kaze Mujo : Preteski smo bace kofer Preteski smo bace ciglu preteski smo bace bombu . nAKRAJU ONI ISKOCE i pitaju prvog covjeka zasto places kofer mi je pao na glavu pitaju drugog zasto places cigla mi je pala na glava pitaju djete zasto se veselis : BOMBA JE PALA NA SKOLU!!
14. ožujak 2015
vic je kopija i tako zapravo ne ide
14. ožujak 2015
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg