u146482
u146482
Ovo je izbor za najbolje igre na igre123
Znači, uzela sam 10 najboljih igrica i stavila ih u anketu.
Sad ih ima 7, jer su prošli put ispale Fancy Pants i Youda igre, sa 0% glasova.
One igrice koje budu imale najmanje glasova ispadaju a one koje ostanu idu u 4. kolo.
Natjecanje traje 5 dana, znači do 6.2.2013 u 8 sati. (20.00)

Ovo su svi dijelovi Fancy Pants i Youda igrica, pa ako neko želi da proba..
Fancy Pants:
Fancy Pants Adventure: https://www.igre123.net/avanture-igre/igre-fancy-pants-adventure.php
The Fancy Pants Adventure World 2: https://www.igre123.net/avanture-igre/igre-the-fancy-pants-adventure-world-2.php
The Fancy Pants Adventure Sneak Peek: https://www.igre123.net/avanture-igre/igre-the-fancy-pants-adventure-sneak-peek.php

Youda:
Youda Conqueror: https://www.igre123.net/arkadne-igre/igre-youda-conqueror.php
Youda Marina: https://www.igre123.net/zabavne-igre/igre-youda-marina.php
Youda Farmer: https://www.igre123.net/avanture-igre/igre-youda-farmer.php
Youda Fairy: https://www.igre123.net/logicke-igre/igre-youda-fairy.php
Youda Safari: https://www.igre123.net/avanture-igre/igre-youda-safari.php
Youda Survivor: https://www.igre123.net/avanture-igre/igre-youda-survivor.php
Youda Camper: https://www.igre123.net/avanture-igre/igre-youda-camper.php
Youda Farmer 2: Save The Village: https://www.igre123.net/avanture-igre/igre-youda-farmer-2-save-the-village.php

A sad glasajte za preostale igrice:

Koje su igrice najbolje?


ako želiš glasati učlani se ili prijavi

01. veljača 2013
u207472
u207472
Hobo igre - 20%
Papa's igre - 60%
Ducklife igre - 20%

Sve ostale su 0%
02. veljača 2013
u146482
u146482
Za koje si ti glasala?
02. veljača 2013
u185134
u185134
za papa s igre 100%
02. veljača 2013
Fireboy&Watergirl igre
03. veljača 2013
u129239
u129239
to su mi sve omiljene.
ali sam glasao za Papa's igre.
03. veljača 2013
u129239
u129239
Koje su igrice najbolje?
Fireboy&Watergirl igre
10%
Hobo igre
10%
Grow igrice (Grow Cube, Grow Island...)
0%
Papa's igre
60%
Red Ball igre
0%
Ducklife igre
20%
Shark igre (Miami shark, Sidney shark, Medieval shark i New York shark
03. veljača 2013
u129239
u129239
broj glasova:: 10
03. veljača 2013
u129239
u129239
Koje su igrice najbolje?

Fireboy&Watergirl igre
7%
Hobo igre
7%
Grow igrice (Grow Cube, Grow Island...)
0%
Papa's igre
57%
Red Ball igre
0%
Ducklife igre
14%
Shark igre (Miami shark, Sidney shark, Medieval shark i New York shark)
14%
broj glasova:: 14
06. veljača 2013
u146482
u146482
Hvala Deni
06. veljača 2013
u146482
u146482
Dođite ovamo, ovdje je 4. kolo ---> http://www.igre123.net/forum/tema/najbolje-igre-na-igre123-4.-kolo/21702/
07. veljača 2013
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg