Forum
Pravila:
1.Bez God-modea
2.Zabavite se

Ime;
Spol:
Moći:
Slabosti:
Vrline:
Mane:
Slika tvog lika
10. travanj 2018
*pametna
10. travanj 2018
*smeta
10. travanj 2018
Ime: Buffy
Spol: muško
Moći:može visoko skakati
Slabosti: smeta mu srebro
Vrline: mudar, lukav
Mane: voli pivo vipe nego krv
Slika:https://goo.gl/images/xyusN3
10. travanj 2018
Buffy je hodao prema starom dvorcu kojeg je ugledao u daljini. Hodao je već 5 sati, a sve zalihe krvi je potrošio. "Moram so dvorca, uskoro će svanuti jutro!" mislio je. Kada se približio dvorcu, ugledao je natpis: svratište za čudovišta. Kad je ušao, ugledao je četiri stola, za kojima su sjedili pijani vukodlaci, vještice, sprigani, te jop neka nedefinirana čudovišta. Došao je so šanka i kod krčmara naručio sobu, i tri Žuje,s kojima je počastio vukodlake kako bi odmah smirio loše tenzije.
10. travanj 2018
*bloody je sisla niz stepenice koje vode do soba za goste i sjela za stol sa vukodlacima*
11. travanj 2018
pravim novog lika!

Ime: Bloody
Spol: Zensko
Moćiljujem otrov
Slabosti: Pretvara se u pepeo na suncu
Vrlineorbena,lijepa,opasna
Mane: Nemam mana
Slika: https://www.google.ba/search?q=vamp+girl&rlz=1C1CHHJ_srBA579BA579&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjliLDl3bHaAhXGZlAKHbb4DQEQ_AUICigB&biw=1022&bih=550#imgdii=VNlhxQQRYaFRrM:&imgrc=U_ptAbKoaV_kDM:
11. travanj 2018
Moci: Pljujem otrov
Vrline: borbena (ugh ovi smajliji vise)
11. travanj 2018
*bloody spazi vampira u stiklama buffija i upita ga zasto nosi stikle
11. travanj 2018
-"To mi je prokletstvo. Neka vještica me začarala jer sam joj provalio u kuću u zoru, kako bih se sklonio od sunca. Mislio sam da će čaeolija nestati ako ju ubijem, međutim teleportirala se negdje. Moram ju naći...ovaj..imaš lijepe smeđe oči,smijem ti liznuti tu krv što ti curi niz lice?
11. travanj 2018
hvala,slobodno
11. travanj 2018
-"Aaahh, ovo mi je trebalo. Odoh sad odspavati u svoju sobu, po noći bum nastavio potragu. Koljena me ubijaju zbog ovih štikli."
11. travanj 2018
*bloody vidi da ce uskoro potpuno svanuti ali ipak rizikuje i odlazi do vjestice kako bi joj isisala caroliju i kako bi pomogla buffiju
11. travanj 2018
*bloody je dosla do kuce koja je izgledala kao rusevina ali vec je bila pala noc pa je bloody krenula dalje
11. travanj 2018
*bloody pronalazi vjesticu te skoci na nju i pocne isisavati njenu caroliju *
11. travanj 2018
Buffy primijeti kako se štikle na njegovim nogama odvezuju te kako popušta pritisak. Pokuša ih skinuti i uspije. - "Napokon! Ali, kako je ovo moguće? Tko je ubio vješticu?".
11. travanj 2018
*bloody se vraca u zamak i mrtva umorna odlazi spavati
11. travanj 2018
Buffy kroz prozor primijeti Bloody kako ide prema zamku, no izgledala je umorno pa ju odluči pitati kad se naspava. Otiđe dolje na šank i naruči krvavi biftek.
11. travanj 2018
par sati kasnije bloody se budi
11. travanj 2018
Za to vrijeme je izbila tučnjava u predvorju. Vukodlaci su se posvađali s mumijama oko stola, a kad je frankenštajn pokušao smiriti situaciju vukodlaci su izgubili strpljenje i napali. Buffy se odlučio ne miješati, međutim doletila mu je boca u glavu. - "YOLO" to reče te upadne u šoru.
11. travanj 2018
*bloody znajuci da ima vjesicine moci pokupi sve vukodlake i mumije te ih baci kroz prozor
11. travanj 2018
Buffy se ustane s poda.-"Ovo mi nije trebalo.".
11. travanj 2018
bloody ga upita :Jesi li dobro?
11. travanj 2018
-"Jesam. Dugo se nisam tukao. I vidi: uspio sam si skinuti štikle! Kad nađem tko je zaslužan za to, dugujem mu uslugu."
11. travanj 2018
ja sam to ucinila .
11. travanj 2018
"Hvala! Dužnik sam ti."
11. travanj 2018
nema na cemu
11. travanj 2018
prijava
Ime : Matija
Prezime : Stanić
MOći : Može se uvlačiti Viti u šupak i manipulirati ga
Slabosti : Glup je, Hoće da se bije sa 3x jačim likom od njega