Forum
Oprostite ako nekoga kopiram,nisam htijela.
Za prijavu je potrebno:
ime-
prezime-
dob-
spol-
osobine-
mane-
volim-
mrzim-
01. siječanj 2016
ime-Harmiona
prezime-granger
dob-15
spol-Ž
osobine-pametna
mane-ne voli prekršiti pravila
volim-harry potter,ron weasley,albus dumbledore
mrzim-draco malfoy,znate-već-tko
01. siječanj 2016
Da ... A , moci ?? Nema ih ... Bas kul...
01. siječanj 2016
Pa moci ...Mozes imati sve moci-.-
02. siječanj 2016
u379319
u379319
najbolji besplatni FPS - napravimo ga zajedno:
http://www.igre123.net/forum/tema/raptor-s-game/53645/1
02. siječanj 2016
Ja hoću da budem Harmiona
04. siječanj 2016
a dobro budi,ja cu ond bit harry!
04. siječanj 2016
Mada se ja u to ne razumijem al nema veze
04. siječanj 2016
onda cu biti hermiona
04. siječanj 2016
Pa budi a ja ću biti............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
gledatelj.
04. siječanj 2016
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg