Forum
Opis:

Ovako ja vodim apartmane sa 4 zvjezdica koji se zove Luksuzni Obiteljski Apartman Gordana - Split
On je velik i ima 5 katova sa liftom, svaki kat ima 7 soba, svaka soba ima svoju kupaonicu, kuhinju, dnevnu sobu, blagavaonicu i spavaću sobu. Sada je svaka soba dostupna svima. Izvan hotela se nalazi jedan veeeliki olimpijski bazen kojeg svi gosti u apartmanu " Luksuzni Obiteljski Apartman Gordana - Split " mogu koristiti. Tu su također dva malo manja bazena isto tako dostupna svima, te 3 mala dječja bazena za djecu. Mi tu imamo i wellness, teretanu, te liječilišnu terapiju za starije.
U predvorju imamo recepciju, restoran i odjel za sportove. Dostupni sportovi su: Odbojka, rukomet, mali nogomet, tenis i golf.

Zapošljavam:

6 čuvara sa oružjem (OBAVEZNO malo manji pištolj da ne uznemirimo goste,,,,, 1 od njih 6 trebam za voditelja osiguranja)
10 čistaća ili čistaćica (2 za svaki kat)
7 kuhara koji pripremaju razna jela za naše goste
7 konobara (koji nisu nespretni)
5 osobnih trenera za svaki sport
4 spasioca za bazene
2 recepcionista
1 pomočnog voditelja
Plaće:
svaki čuvar 2500 € (mjesec)
voditelj osiguranja 3000 € (mjesec)
svaki čistać 2000 € (mjesec)
svaki konobar 2000 € (mjesec)
svaki osobni trener 2500 € (mjesec)
svaki spasioc 2000 € (mjesec)
recepcionist 1500 € (mjesec)
pomočni voditelj 3500 € (mjesec)

Vodim evidenciju o djelatniku s najvišim donosom ovom hotelu (znaći kliko je prijatelja doveo, koliko je radio itd.. Tu su i povišice za djelatnika tjedna.
Radno vrijeme:

6 čuvara : ujutro od 8 - 14 sati (samo se najavite u tom roku)
popodne od 16 - 22 sati (samo se najavite)

svi ostali djelatnici se mjere prema tome vremenu osim recepcionista, oni moraju biti svaki u svojoj smjeni

TO BI BILO TO, UŽIVAJTE U BORAVKU ( P.S. IZNAJMLJUJEMO SOBE NA VIKEND, TJEDAN , MJESEC ili godinu)
05. srpanj 2012
ja bih bila cuvar !!! evo oruzje :

25. srpanj 2012
i htjela bih jedan apartman naljepsi koji imate
25. srpanj 2012

25. srpanj 2012
popodne od 16 do 22 sati
25. srpanj 2012
najljepsi ti je 5 kat 5 soba 4900 €
27. srpanj 2012
MOZES RADIT
27. srpanj 2012