u170987
u170987
Pozz!Ova tema se radi o pravopisu korisnika.Sigurno 20% od 100% korisnika pazi na pravopis,a to nije uredu.Znam da ovo nije škola,ali svejedno.Škola ili ne,moramo se držati pravopisa.Evo nekih stvari koje ne valjaju:

1.Pisanje malim slovom.Početak rečenice,imena i sl. se pišu velikim slovom,a večina korisnika piše malim.

2.Netočne skračenice.Zar ste toliko glupi i lijeni da pišete: ''NZM'' umjesto ''ne znam''?!To također utječe na vaš pravopis,jer za takve riječi NE POSTOJE skračenice.To vam samo govori da ste lijeni.

3.Ispravak riječi.Sigurna sam da je svaki korisnik barem 5 puta pogriješio sa nekim riječima.Umjesto da vas netko drugi ispravi,sami to ispravite.Kada nešto hočete ispraviti,jednostavno pogledajte što ste napisali,napišite tu riječ ispravno u slijedećem komentaru,i dodajte znak: *

4.Rečenični znakovi.Na kraju svog posta ne napišete rečenični znak...Pa to bi trebali napisati.Ako na kraju komentara/rečenice napišete neki smajlić ili slično,rečenični znak vam ne treba.Zato što se neče vidjeti od smajlića itd.

5.Drugi jezici.Ova stranica je toliko popularna da ima više od milijun ljudi,ali možda i manje.U tih milijun ljudi je njih puno iz drugih zemalja.Svi korisnici MORAJU pročitati pravila stranice,i poštovati ih.A u pravilima jasno piše da se komentari moraju pisati na HRVATSKOM.Nikoga nije briga da li ste Srbin,Bošnjak,Amerikanac,Španjolac ili što već.Imate Google Prevoditelj,pa samo prevedete.Znači,Srbi,ne pišite onom retardiranom čirilicom,samo potrošimo 10 minuta na prevođenje -_-

6.Ne korištenje slova Š,Đ,DŽ,Č,Ć i Ž.Na vaš pravopis utječe i pisanje Š,Đ,DŽ,Č,Ć i Ž.Puno,puno,puno ljudi piše bez tih slova,a neki pišu kao Japanci(SH-Š itd).Uredu,to još uvijek možemo znati što je što,ali nije u pravopisu.Ali ako naprimjer napišete: Sretan Rodjendan
nitko neće znati da ste nekome čestitali Rođendan.A ako nemate sva slova,onda kopirajte od nekoga.

...................................................................................
Administratore,slobodno zaključajte temu.Dovoljno mi je da je ljudi pričitaju.Samo da shvate da ne znaju pravopis.

P.S.-I ne napadajte me u komentarima,ovo je istina što sam sve napisala.
13. studeni 2013
Je sve je istina,al nisi napisala da neki umjesto Š pišu S,umjesto Ž Z... Pišu i umjesto V W i umjesto W V
13. studeni 2013
u170987
u170987
Napisala sam za Š i Ž,pod brojem 6.Ali nisam za V,ali i to se računa pod ANTI pravopis.
13. studeni 2013
hahaha
13. studeni 2013
slažem se za to sa stranim jezikom
13. studeni 2013
Kad pišeš ovakve gluposti od teme, prvo malo razmisli o drugima. Možda baš te osobe imaju disleksiju ili neki drugi poremećaj. Dovoljno je teško kada svaki dan moraš ići kod defektologa, a ne još da te zbog toga i gnjave na internetu.
Ja sam čovjek, ne stroj. Radim greške, nitko ne može biti savršen.
Ja ću pisati kako got želim, a ne kako mi netko kaže. Znaš, to se zove sloboda izražavanja
13. studeni 2013
Kad smo kod pravopisa:
Piše se većina, ne večina, hoćete, a ne hočete, ispred i ne ide zarez, neće, a ne neče, ćirilica, a ne čirilica....Hoćeš da nastavim?
13. studeni 2013
Provalila je samu sebe.
25. studeni 2013
Ti nama tu nešto pametuješ kako da pišemo,a prvo pogledaj sebe kako pišeš.Imaš bezbroj grešaka.
I da,nećeš ti nama mala zabranit da pišemo skraćenice,ja ću ih baš pisat tebi u inat.
31. prosinac 2013
e sara ovo nije škola mi pišem kako hoćemo i ove skraćenice su IN
10. siječanj 2014
sara draga ovo nije vise skola ali nako i tako skola je gotova
11. siječanj 2014
neda mi se stalno nesto stiskat ja pisem kako nam se pise
11. siječanj 2014
hahahahahahhahahahahahahahah
14. siječanj 2014
kuiš ono mene to tak uoćčše ne znima onak...
26. siječanj 2014
26. siječanj 2014
26. siječanj 2014
26. siječanj 2014
26. siječanj 2014
u224632
u224632
Pa ja pišem pravilno.
07. veljača 2014
u244125
u244125
Ja ne pišem pravilno uvijek ,ali iz istog razloga kao i većina njih s portala, ovo je društveni portal a ne škola...
07. veljača 2014
u292498
u292498
Tako je Čboy ja se s tim slažem!
07. veljača 2014
u281214
u281214
Google je netocan u 30-40% slucajeva!
P.S. gLuPa tI tEmA!NZM vise kako Da nApraVim GrEsku dA te PrOvOCiram pa IdEm
21. veljača 2014
tibor10,lik nezna pisati....
21. veljača 2014
u224632
u224632
99% ljudi piše malim slovom na googleu,a njih 35% piše velikim slovom
21. veljača 2014
Piše se skraćenice,hoćete,neće,ćirilicom i u redu...ako ćemo o pravopisu.Inače je stranica super!
21. veljača 2014
u302224
u302224
Pa što ako ljudi ne pišu bez greške, glavno da se razumije o čemu se govori. Govoriš o nepravilnim skraćenicama, a počinješ s pozz, to nije pravilna skraćenica. Poslije zareza, točaka i ostalih znakova moraš ostaviti razmak, što nisi učinila itd. Prvo nauči pisati, a onda kritiziraj druge.

I nemoj me sada odmah početi napadati zbog toga što sam napisao. Dosta mi je vas koji radite ovakve teme i komentare i onda sami sebe poserete svojim pravopisom.
21. veljača 2014
u222653
u222653
Sara nemoj se uvrijediti,no ti ne poštuješ pravopis a nama soliš pamet o njemu. I slažem se sa The Stigom.
21. veljača 2014
Ali nebi rekao da se piše pozdrav pozz.Šta bi to trebalo da značI?Ako već pišeš piši poz .
A slažem se sa Sarom.Ali to što neko piše s umesto š možda neko ne zna da kopira.
A i Sara je lepo rekla da je ne NAPADATe!
A Sara sama grešiš nije čirilica nego ćirilica!
A Sara sama kršiš pravila. lepo piše da je zabranjeno pisati velikim slovom!
Sara ti na Srpskom sajtu pišeš na forum-u hrvatski jezik.
I ispadne da samo ti kršiš pravila ponašanja na forum-u!
To znači da ti nisi baš mnogo pismena.
21. veljača 2014
u281214
u281214
The Stig nisam ni skužio ono "pozz" 111
22. veljača 2014
u302224
u302224
Kaže da mi pišemo nepravilne skraćenice i zbog toga nas naziva glupima i lijenima, a ona sama koristi riječ pozz, što je nepravilna skraćenica riječi pozdrav.
22. veljača 2014
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg