bog

• Prijatelj
    Prijatelj
    07. siječanj 2014 12:09
    daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • filipbajsic
    filipbajsic
    07. siječanj 2014 12:14
  • filipbajsic
    filipbajsic
    07. siječanj 2014 12:14
  • Heleny
    Heleny
    08. siječanj 2014 22:04
    A koji pametnjaković od svih vas,a pogotovo oni koji tvrde da je Bog i Isus jeno te isto, mi zna objasniti što je to Presveto Trojstvo. To bi svaki krščanin,katolik koji je navršio 8 godina trebao znati.
    Čitam vaše komentare i ne vjerujem!
  • Mrs. Cooper 2
    Mrs. Cooper 2
    08. siječanj 2014 22:49
    Heleny, sad si se zeznula.
  • ∂@νι∂ ιgяα :∂
    ∂@νι∂ ιgяα :∂
    08. siječanj 2014 23:57
    daaaaaaaaaaaa
  • Heleny
    Heleny
    09. siječanj 2014 10:26
    MRS a u čemu sam se ja to "zeznula"?
  • MrBlakšluk
    MrBlakšluk
    09. siječanj 2014 10:35
    Ok što je presveto trojstvo Heleny?
  • MrBlakšluk
    MrBlakšluk
    09. siječanj 2014 10:36
    Ako baš znaš.
  • Heleny
    Heleny
    09. siječanj 2014 10:38
    To su tri Božanske osobe. Bog otac, Sin(Isus) i Duh sveti . Bog je poslao Isusa , svoga sina na zemlju da nas spasi od grijeha, a Duh sveti je sišao na njega to jest prikazao se u obliku ptice kad se krstio Isus to jest Ivan Krstitelj ga je krstio.
  • Heleny
    Heleny
    09. siječanj 2014 10:40
    I glas s neba se je čuo Ovo je sin moj ljubljeni.... i još nešto ne sječam se ... I Duh Sveti sašao je nad apostole. I zna još i nas posjetiti ... npr ... kada sudjelujemo u nekom duhovnoj obnovi ili klanjanju imaš predivan osječaj trnci ti prolaze ma nemogu to u opče opisat ... a ko čče shvatit Blago mu se
  • CrazY-MaD.Wolf.
    CrazY-MaD.Wolf.
    09. siječanj 2014 11:33
    Zbog čega se vi svađate?
    Zato jer neko misli drugačije od vas?
    Zato jer je vaša vjera prava?
    Zato jer nema dokaza da Bog postoji?

To nisu razlozi zbog čega se treba svađati, ako je neko ateist, sotonist, židov ili što već trebate ga poštovati. Svatko je uvjeren da je njegova vjera prava, da je on u pravu. Netko će reći da ima dokaza da bog postoji, neko će reći da nema. Ja sam katolik i ponosim se tome, ne molim se svaki dan, nisam redovito na misi, ali vjerujem u Boga, jednostavno znam da je On s nama, i kad nam je najteže, On je tu, samo ga mi ne primjećujemo. Znam da nisam bez grijeha, ali pomažem svakome kome treba, i da slušam rock muziku i slično, ali mislim da to nije protiv Boga. svatko ima svoj izbor, izabrati svoj put, ali najvažnije je ljubiti bližnjega svoga, kako nas je Isus učio.

Vjerujte u što god hoćete, nije to krivi put, važno je pomagati.

Neki će sad govoriti da to nije vjera, vjera je svaki tjedan ići na misu, možeš ti svaki puta biti na misi, svaki dan se moliti, ali ako ti srce nije čisto sve ti je uzalud.
  • Mrs. Cooper 2
    Mrs. Cooper 2
    09. siječanj 2014 13:04
    Pametna, Presveto Trojstvo je JEDNA OSOBA koju cine Bog Otac, Isus Krist i Duh Sveti.

Crazy Mad Wolf, i ti si se zeznuo .
  • Nacistica :D
    Nacistica :D
    09. siječanj 2014 14:03
    da, da ja glasala za da! tak svejedno
  • Gendalf
    Gendalf
    09. siječanj 2014 14:19
    Tri Božanske osobe upotpunjuju Presveto Trojstvo,i to je jedna osba,a ne tri... Ova slika će vam sve pojasniti :

• Nacistica :D
    Nacistica :D
    09. siječanj 2014 14:25
    dap, to je točno!
  • CrazY-MaD.Wolf.
    CrazY-MaD.Wolf.
    09. siječanj 2014 19:27
    daj mi reci što sam zeznuo, ja samo pišem svoje mišljenje
  • CrazY-MaD.Wolf.
    CrazY-MaD.Wolf.
    09. siječanj 2014 19:31
    ja ne objašnjavam vjeru, samo pišem kako shvaćam vjeru
  • Mrs. Cooper 2
    Mrs. Cooper 2
    09. siječanj 2014 19:34
    Zeznuo si se jer je to sto si napisao receno vec 10 puta i vise se nitko nije svadao.
  • CrazY-MaD.Wolf.
    CrazY-MaD.Wolf.
    09. siječanj 2014 19:48
    hjoj nitko ne čita sve komentare
  • Heleny
    Heleny
    10. siječanj 2014 12:24
    Mrs ti si se zeznuo jer o su TRI BOŽANSKE OSOBE A BOG JE JEDNA -.... sestra mi je vjeroučiteljica valjda znam... još mi je ona potvrdila da sam dobro rekla. Pročitaj Bibliju koji put.... Bez uvrede samo velim,.....
  • Heleny
    Heleny
    10. siječanj 2014 12:26
    Zbog čega se vi svađate? ne svađamo se raspravljamo
    Zato jer neko misli drugačije od vas? Svako misli drugačije
    Zato jer je vaša vjera prava? Da, nije umjetna
    Zato jer nema dokaza da Bog postoji? Itekako ima dokaza ... Jadno je to što mnogi od vas to ne vide.....
    CrazY-MaD.Wolf. Odgovori na tvoja pitanja.
  • Beliphrom
    Beliphrom
    10. siječanj 2014 14:48
    A koji su to dokazi postojanja Boga? I nemoj sad početi s onim glupavim "sunce izlazi svaki dan" dokazima.
  • Gendalf
    Gendalf
    10. siječanj 2014 15:23
    Beliphrom koji su dokazi ne postojanja Boga ?
  • Heleny
    Heleny
    10. siječanj 2014 16:02
    Dokazi... Dokaz si TI sam.... Meni nije potreban dokaz jer sam aj dokaz našla u svome srcu, u Bibliji i u čudesima, u uslišanim molitvama u ljubavi, u poštovanju, u ljudima , u djeci,
  • MrBlakšluk
    MrBlakšluk
    10. siječanj 2014 16:10
    Heleny zbunjen sam jesi li ti ateistica ili nisi?
  • Heleny
    Heleny
    10. siječanj 2014 16:12
    Ja sam Krščanin
  • MrBlakšluk
    MrBlakšluk
    ok
  • MrBlakšluk
    MrBlakšluk
    i ja ali sam zbunjen
  • Gendalf
    Gendalf
    10. siječanj 2014 16:40
    Heleny Bog se utjelovljuje u Ocu,Sinu i Duhu Svetomu,znači da je to jedna osoba.Ne mogu vjerovati da ti je sestri taj detalj izmakao...

ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi

Unesi link na sliku
Primjer: http://www.rizzr.com/wp-content/uploads/2008/11/windows-seven-wallpaper-18.jpg