Jeste li ateist ili vjernik? I obrazlozite svoje misljenje molim.

Ja sam ateist, vjerujem da ne postoji neko vise bice koje upravlja nasim zivotima

Ateist ili vjernik?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

07. kolovoz 2017
vernik
07. kolovoz 2017
Zasto je to bitno uopste?
07. kolovoz 2017
Cisto me zanima, a zasto ne bi bilo bitno? Da nije bitno ne bi se tolike rasprave vodile.
07. kolovoz 2017
Ateist sam, to znači da odbacujem bilo kakve religije dok one ne dokažu da su istinite, što nijedna dosad nije uspjela. To za mene nužno ne znači da znam da Boga nema, već da ne mogu reć da ga ima dok ne vidim dokaze.
07. kolovoz 2017
To znaci da nemas izgradjeno misljenje o bogu, tj da ne mozes reci ni da ga ima ni da ga nema, samim tim nisi ateist nego agnostik, ateist se definise kao onaj koji tvrdi da nema boga, dok se agnostik definise kao onaj sto nema izgradjeno misljenje o tome.
07. kolovoz 2017
pogodit ce vas perun munjom
07. kolovoz 2017
Ja cu njega ciglom, pa nek se dimi.
07. kolovoz 2017
Pa I nije bitno,bitno je jedino ako pokusavas pokrenut svađu,sto se na ovom forumu nece desit zato sto ni nema nekih ultra religioznih ljudi.
07. kolovoz 2017
Ja virujen u od zajca brzinu i od magarca ud, latinska rič tho #lifegoal
07. kolovoz 2017
Za neupućene debile koji ne znaju latinski, ud vam je kurac, penis, ne.
08. kolovoz 2017
Pizd' materinu
08. kolovoz 2017
A po latinski je govno drek.
08. kolovoz 2017
Naravno, ovo prvo. Logicnije je jer se većinom ljudima dogadjaju loše stvari. Ima još jedna tema: ZAŠTO STUDENTIMA KATOLIČKO-BOGOSLOVNOG FAKULTETA USKRATITI PROSLAVU HALLOWEENA? To je čisti debilizam. Većina ljudi slavi to I sigurno im bude pre zakon.
08. kolovoz 2017
Ateisti naravno vidjevši link neće otvoriti... Ako ste sigurni u sebe i svoje opredjeljenje čemu onda strah od jedne pričice?
08. kolovoz 2017
09. kolovoz 2017
Hahah kakav strah od pričice kad mi znamo I bez otvaranja toga da se tu samo radi o još jednoj vjerskoj zavrzlami?
09. kolovoz 2017
Hahah dooobar vic
09. kolovoz 2017
Ljudi misle da je svet nastao od ničega... kako je ništa stvorilo nešto? Nemoguće. To samo Bog može.
09. kolovoz 2017
hahah! u krivu si! masoni su oko tebe! to ima smisla!
09. kolovoz 2017
Može li pitanje čovjek ili nečovjek.
Mnogi bi "pogriješili" pa kliknuli prvi ponuđeni odgovor.

Tema je za plakat' i to na kiši.
09. kolovoz 2017
Ovaj Marsovac11 isto neki mason
09. kolovoz 2017
Toooo, ljudi, 54% je isptanika koje se oglasilo kao ateist! Mi se moramo držati zajedno!
09. kolovoz 2017
Masoni su ateisti, nagano je vernik i masoni mu nista ne mogu!
09. kolovoz 2017
ahahh, po tvomu, ako su masoni ateisti, onda mu itekako mogu svašta! Npr. okrenut ga na pravi put! Da vise ne bude rob!
09. kolovoz 2017
Aida1234
Aida1234
Lijep pozdrav. Kao prvo pod br.1 nije bitno da li je neko vjernik ili ko u šta vjeruje. Svi mi imamo pravo na svoju slobodu da vjerujemo u što hočemo
Pod br.2 Bog je jedan i jedini, i nema više nikakvih božanstava
Pod br.3 Bog dragi je nama prenio objave i rekao nam da prihvatimo vjeru koju nam je on dao, ali i da imamo pravo na kraju krajeva birati na koju čemo vjeru da se opredjelimo. Tako da mislim da je ovaj moj komentar sasvim dovoljno objašnjava tu temu koju si postavio i dalje nema šta da se kaže na ovu temu.
L.P
09. kolovoz 2017
Rob čega? Svoje prepotentnosti kao i ostali ateisti? Ma nabijen te
09. kolovoz 2017
09. kolovoz 2017
1. Djelomično se i ja slažem u vezi ovog što je rekla Aida1234. Ali zato se potpuno slažem s ovim sljedećim o čemu govori ona u nastavku teksta.

2. To govore vjernici, a među kojima ima i puno oltarolizačica i oltarolizača.

3. Hahah hajde onda daj dokaze za to o čemu govoriš ti. Gdje su ti dokazi da postoji Bog? Neću nikad povjerovati u onu neku glupost kao kako je Bog govorio sve ono što trenutno piše u Bibliji. To je koještarija.

4. Da.

5. hahha ma nabijen i ja tebe, prokleti oltarolizaču. Baš mi je drago što sam među pametnijom i boljom polovicom ove forum teme.
09. kolovoz 2017
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg