Forum
u241908
u241908
ispričajte nam nabolje i najsmiješnije viceveeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. rujan 2013
pita ucitelica pericu perice hajd nam reci jednu smijesnu recenicu kaze prica moja baka kravu muze vidi joj se pola guze kaze uciteljica hajd reci drugu kaze perica setam parkom vjetar piri iz gaca
07. rujan 2013
pita uciteljica ivicu:
učiteljica:ivice što nam daje kokoš
ivica:jaje
učiteljicaravo ivice, a što nam daje krava
ivica:mlijeko
učiteljicaravo ivice, a što nam daje koza
ivicaomaču zadaču
ps: za one koji nisu shvatili evo obješnjenja učiteljica dsaje domaču tadaču a ivica je na učiteljičino pitanje koje je glasilo što nam daje koza ivica je odgovorio domacu zadacu uglavnom ivica je uciteljici rekao da je koza
07. rujan 2013
u241908
u241908
ha,ha,ha.....................
08. rujan 2013
oprostite zbog ovih smajlica nisam stavljala razmak nakon dvotocja gdje je ovaj smajlic pretvarajte se da je to slovo B a kad je ovaj smajlic pretvarajte se da je slovo D
08. rujan 2013
Amerikanci napravili robota koji hvata lopove i odvedu oni njega u španjolsku i on u 10 min uhvati 100 lopova, pa su ga odveli u izrael i onda za 20 min uhvati 200 lopova i odvedi ga u srbiju i srbi u 10 min ukradu robota
08. rujan 2013
u262535
u262535
Idu Mujo i Haso kod doktora da vide jesu li glupi. Prvi ide Mujo, i pita ga doktor:
-Tko je izumio struju?
-Nikola Tesla.
-Koliko posto vruće vode troše Francuzi?
-30%
-Što se koristi za oranje?
-Traktore, motore i druge mašine.
-Dobro, nisi glup.
Izađe Mujo, a Haso dođe i kaže:
-Reci mi odgovore.
Mujo kaže:
-Prvo je Nikola Tesla, zatim 30% i na kraju traktori motori i druge mašine.
Ide Haso kod doktora i doktor ga počinje ispitivati:
-
Kako se zoveš?
-Nikola Tesla.
-Jesi li ti lud?
-30%
-Što to imaš u svojoj glavi?
-Traktore, motore i druge mašine.
08. rujan 2013
u263566
u263566
haha
08. rujan 2013
u263566
u263566
Zaustavi policajac pijanog i napusenog vozaca i kaze
-prometnu i vozacku
vozac: Pa sta je ovo ja neznam di sam
Policajac: a jel ti znas ko sam ja???
vozac: Pa sta je ovo ja neznam di sam ti neznas ko si
08. rujan 2013
u263566
u263566
razgovaraju brineta i plavusa
brineta: kad je nestalo sruje u liftu sam ostala pola sata
plavusa: nije to nista ja sam ostala zaglavljena na pokretni sstepenicama 2 sata
08. rujan 2013
pobjegle iz zatvorarineta,crvenokosa i plavusa.Njih trazi policija.One udu u stalu.Crvenokosa se sakrije na tavan,brineta legne dolje medu krave a plavusa ude u vrecu za krompire.Policija ude u stalu i krenu da ih traze.Odu oni na tavan tamo crvenokosa govori: Mjau,Mjau.Kaze prvi policajac drugom : to je samo macka idemo mi dalje.Traze oni dodu do krava,brineta kaze ; muuu,muuu. kazu policaqjci : to su samo krave idemo dalje.Traze oni sve do vrece za krumpire otvoreje vide plavusu a plavusa kaze ; KKKROOOOOOOOOOOOOOMMPIRUSA
10. veljača 2015
OVAJ ZNAK ZNACI B
10. veljača 2015
Dosadilo plauši vicevi o njoj i ona obojala svoju kosu u smeđe i krenula se voziti po svijetu u autu. Na putu je vidjela nekog pastira sa puno ovaca i ona je došla do njega i rekla. Ako pogodim koliko imate ovaca hoćete li mi dati jednu. Pastir kaže može. OK imate 357 ovaca. I to je bilo točno. Ona si je uzela najslađu ovcu i krenula prema autu i kada je htjela ući u autu pastir kaže. Ako ja pogodim koja je vaša prirodna boja kose hoćete mi vratiti ovcu. Hoću. Vi ste plauša, a sada mi vratite mog psa.
06. ožujak 2015
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg