u48819
u48819
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ! (sam naslov teme govori moje mišljenje o njima)

da li su cajke vrijedne zvanja glazbom?

ako želiš glasati učlani se ili prijavi

25. veljača 2011
stoti san
25. veljača 2011
u40697
u40697
to sta ne volite cajke sad ajmo odma protiv njih i da po hrvatske glasa ne opet ce vise ljudi je slusat
25. veljača 2011
u48819
u48819
odjeb :')
26. veljača 2011
i hate cajkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
26. veljača 2011
u49507
u49507
Cajke su najbolje!
26. veljača 2011
pa sta sad...neki moji prijatelji slusaju cajke i sto onda...
i one su za ljude, inace nebi ni postojale...
ako se nekome sviđaju nek ih slusa, a onaj tko ih mrzi nek ih ne slusa...
jbt...jos cete birat hocete li mrzit one koji slusaju cajke...
pocet cete ih ubijat...
26. veljača 2011
u48819
u48819
joj daj ne pretjeruj molim te. koju si glupost sad izvalila. -.-''
mi ovdje ne govorimo o ''cajkerima'' tj. onima koji ih slusaju nego o cajkama opcenito.. ne one nisu za ljude po mom misljenju jer samo zatupljuju i nemaju nikakvog ama bas nikakvog smisla. mi imamo dovoljno svojih lijepih hrvatskih pjesma, toliko da nam ne trebaju takve gluposti za slusat. a sad ko voli nek izvoli!
26. veljača 2011
Asi14 je u pravu! Nitko ovdje ne vrijeđa one koji slušaju cajke, nego se govori kako cajke nemaju nikakvog, al' baš nikakvog smisla! Mi imamo predobre pjevače da bi slušali cajke! Postoje i strani izvođači, kao što je Lady GaGa, ili Bruno Mars, ili Rihanna, i sve njihove pjesme imaju smisla! Ako je možda netko čuo Grenade od Brune Marsa, ta pjesma mi opisuje život!
26. veljača 2011
u48819
u48819
ketidr
26. veljača 2011
u49493
u49493
ketidr i asi.. jeste glupe obe!
Vi sigurno ne znate engleski pa kažete kako su pjesme od lady gage bolje od cajki i kako imaju bolji tekst od cajki !! Heloouuu??!! Ako same ne znate prevest pjesmu potrazite na netu od bilo koje pjesme od lady gage pa vidite kakve nesvezane glupave rijeci sadre njezini tekstovi a nemojte se sramotit i pravit pametne!! Ne stoji vam!!
01. ožujak 2011
Daddy's Girl, barem Asi i ja ne slušamo neš kaj nema smisla!!!
01. ožujak 2011
u46074
u46074
Samo viću oooooo i to im je glazba.
01. ožujak 2011
u48819
u48819
AHAHHHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHA.
ČEK SAM MALO: AHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH, OPROSTI JEDNOSTAVNO SAM MORALA TO IZBACIT IZ SEBE. ČEK,ČEK: AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA!!! EVO OBEĆAVAM ZADNJE...HAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHA

E DADDY'S GIRL A NEMOJ TI MENI BITI TUŽNA..SVE ĆE BITI DOBRO MOŽDA TI JEDNOG DANA SAMA OD SEBE NARASTE INTELIGENCIJA,ZNAŠ? znaš dušo lady gaga ti je jako poznata u svijetu i ima jako dobre pjesme ali mislim da ih ti ne možeš razumijeti zbog svog IQ-a. Kažem,možda ti se inteligencija jednog dana pojavi sama od sebe! Čuj,nikad se nezna! Dušice bolje pobriši komentar da te ne bi ismijavali okolo...
01. ožujak 2011
u47663
u47663
Go Asi go go go xP
02. ožujak 2011
Asi14 i xxxDXxxx
02. ožujak 2011
u46837
u46837
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
fuyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
02. ožujak 2011
u48355
u48355
02. ožujak 2011
u49493
u49493
Znaš, Asi...
Ti si ta koja treba saznati je ko je lady gaga.. Oćito ne znaš !! Pa šta ako je tako popularna ? Popularnost nije stekla svojim "premoćnim pjesmama" nego svojim glupavim ponašanjem i katastrofalnom odjećom, za tvoju informaciju.. ? A to što ti kažeš da ja ne mogu razumijeti njezine pjesme..Hahahahahahahahahah! To je smiješno jer ako ti možeš reći da je ono dobro , onda fino kupi si sanduk , ubij se i zakopaj negdje na marsu, saturnu ili gdje ti je draže..
Ti si ta kojoj treba narsti inteligencija .. Uostalom, vec sam ti rekla.. Seljanka si ..
I kad budeš dorasla meni onda mi se javi .. Ali jadnice, to neće biti nikada jer si takva glupa smotana divljakuša !

Tako je teško biti ja !!
03. ožujak 2011
cajke su glupe
04. ožujak 2011
u48355
u48355
ko sluša cajku jebem mu majku
05. ožujak 2011
Cajke su SMEĆEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
Nemaju smisla sam urlaju i seru.....
A ti daddy's girl odi se ubi jer si retardirana!
Ko oće nek ih sluša ali daddy girl ti si poremećena!
Ajde daddy's girl odi brzo u ludnicu dok nekoga ne ubiješ!!!!
05. ožujak 2011
cajke su glupe...ali netreba ubijat one koji ih slušaju
05. ožujak 2011
u37914
u37914
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,cajke su retardiraneeeeeee
05. ožujak 2011
u37914
u37914
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cajke su
retardiraneeeeeeeee
05. ožujak 2011
u48819
u48819
Daddy's Girl
03. ožujak 2011 13:05
Znaš, Asi...
Ti si ta koja treba saznati je ko je lady gaga.. Oćito ne znaš !! Pa šta ako je tako popularna ? Popularnost nije stekla svojim "premoćnim pjesmama" nego svojim glupavim ponašanjem i katastrofalnom odjećom, za tvoju informaciju.. ? A to što ti kažeš da ja ne mogu razumijeti njezine pjesme..Hahahahahahahahahah! To je smiješno jer ako ti možeš reći da je ono dobro , onda fino kupi si sanduk , ubij se i zakopaj negdje na marsu, saturnu ili gdje ti je draže..
Ti si ta kojoj treba narsti inteligencija .. Uostalom, vec sam ti rekla.. Seljanka si ..
I kad budeš dorasla meni onda mi se javi .. Ali jadnice, to neće biti nikada jer si takva glupa smotana divljakuša !

Tako je teško biti ja !!
Oćito? Ja sam seljanka? A ti si nepismena i neinteligentna. Sami tvoji komentari dokazuju koliko si glupa. Jer da nisi, ne bi meni napisala da sam seljanka zato što ne slušam cajke! HHAAHAHAHA,pa ja ne vjerujem da se ovo događa...da fakat istinu zboriš teško je biti glup poput tebe
08. ožujak 2011
cajku su popularne vi ih slušate ali ja neeeeeeeeeee
08. ožujak 2011
u37914
u37914
one su dosadne i retardirane NIKADA IH NEĆU SLUŠATI
08. ožujak 2011
u38892
u38892
Cajke su glupe...
dADY'S GIRL --> Ajde ne seri! Svako ima svoje mišljenje, al' glavno da ti NE POŠTUJEŠ tuđe mišljenje, neg' po drugima sereš!
Odjebi!
Nekima se sviđaju drugi izvođađi kak' se tebi sviđaju cajke! Ja poštujem tvoje mišljenje al si stvarno pretjerala...
-.-

p.s. Bruno Mars i GaGa su super!
Daddy's girl ----> GaGa je vrijedna poštovanje jer je imala hrabrosti pojavit' se na sceni!
10. ožujak 2011
fujfujfujfujfujfujfujfujfujfujfujfujfujfujfujfujfujfujfujfujfujfujfuj ne fuj mo fuj gu fuj pre fuj stat fuj
fujfujfujfujfujfujfujfujfuj bljljljljljljljljljljuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaggggggggggbbbbbbbaaaaaaa
15. travanj 2011
ako želiš poslati poruku u tu temu, učlani se ili prijavi
Unesi link na sliku
Primjer: http://www.stranica.com/slika.jpg